Wymiany

Jeśli okaże się, że zamówione buty są za duże lub za małe, to w ciągu 14 dni od momentu doręczenia paczki możesz dokonać wymiany 🙂 Wystarczy, że poinformujesz mnie o tym drogą mailową (kontakt@mybarehugs.com). Następnie spakuj buty i do środka pudełka dołącz karteczkę z dopiskiem „Proszę o wymianę na rozmiar … „.

Produkt wymieniany nie może być używany ani nie może mieć śladów świadczących o użytkowaniu (m.in. uformowanie buta do stopy, zagięcia materiału, wydeptana wkładka, zabrudzone podeszwy itp.)

Nadaj przesyłkę korzystając z jednej z poniższych opcji:

  • nadaj wymieniany towar do paczkomatu KRA262M ul. Oboźna 1, 30-011 Kraków, numer telefonu: 734 176 369
  • odeślij paczkę na adres do zwrotów wskazany w Regulaminie

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący, natomiast koszty przesyłki z nową parą leżą już po stronie sklepu.

Czas realizacji nowej pary jest taki sam jak w przypadku standardowego zamówienia (informacja na górnym pasku strony) i liczony jest od momentu otrzymania przeze mnie paczki z pierwszą parą.

Kolory i wzory skór w ofercie ulegają zmianom, dlatego może się zdarzyć, że skóra, z której wykonana była pierwsza para, będzie już niedostępna. W takim przypadku poinformuję o tym drogą mailową i przedstawię możliwe rozwiązania 🙂

 

Zwroty

Zakupione buty, które zostały wykonane według tabeli rozmiarów zamieszczonej na stronie sklepu, podlegają możliwości zwrotu w ciągu 14 dni od momentu doręczenia paczki do Klienta. Aby dokonać zwrotu proszę o informację drogą mailową na adres: kontakt@mybarehugs.com. Jeśli zechcesz podzielić się ze mną powodem zwrotu- będzie to dla mnie cenna informacja.

Produkt zwracany nie może być używany ani nie może mieć śladów świadczących o użytkowaniu (m.in. uformowanie buta do stopy, zagięcia materiału, wydeptana wkładka, zabrudzone podeszwy itp.) Środki za zwrócony produkt zwracam do 7 dni od otrzymania zwracanego zamówienia. Koszt wysyłki zwrotu pokrywa Kupujący.

Aby dokonać zwrotu skorzystaj z jednej z poniższych opcji:

  • nadaj zwracany towar do paczkomatu KRA262M ul. Oboźna 1, 30-011 Kraków, numer telefonu: 734 176 369
  • odeślij paczkę na adres do zwrotów wskazany w Regulaminie

Buty wykonane na zamówienie w rozmiarze innym niż z tabeli rozmiarów zamieszczonej na stronie nie podlegają zwrotom.